Metamorfoza

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zmienić swój wygląd albo po prostu poprawić sobie humor. Proponujemy pełną metamorfozę zaczynając od dopasowania garderoby, wspólnych zakupów, poprzez dobranie odpowiedniej fryzury, makijażu oraz kosmetyków pielęgnacyjnych, aż po profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną przez fotografa. Może to być w formie prezentu dla bliskiej osoby lub też osobistej metamorfozy przed wielką imprezą. Bez względu na sytuację mamy cel aby zmienić wizerunek każdego na taki, w którym wygląda najlepiej.

Zaczynamy od spotkania przy pysznej kawie, na którym ustalimy priorytety. Co jest najważniejsze, co trzeba zmienić bezwzględnie, a na co potrzebujemy trochę czasu. Wspólnie ustalamy plan działania.
Garderoba. Robimy przegląd szafy. Wyrzucamy co potrzeba, ustalamy typ sylwetki i robimy analizę kolorystyczną. To dopiero początek!
Fryzura. Współpracuję ze wspaniałymi fryzjerkami. Wspólnie doradzimy w jakiej fryzurze będzie do twarzy. Profesjonaliści dobiorą kolor oraz odpowiednie strzyżenie, aby pielęgnacja samodzielna była tylko przyjemnością.
Makijaż. Oprócz dobrania odpowiednich kosmetyków do codziennego makijażu, pokażę jak wykonywać go samodzielnie w domu. Dam cenne rady oraz wskazówki przy wybieraniu kosmetyków w drogerii oraz sama zaproponuję " żelazny zestaw" do domowej kosmetyczki.
Pielęgnacja. Wspólnie z Naszą współpracującą kosmetyczką opracujemy program pielęgnacyjny, ustalimy typ skóry oraz pomyślimy jakie zabiegi będą efektywne i pozwolą wyglądać cały czas pięknie i promiennie.
Zakupy. Komponujemy gotowe zestawy, które są niezbędne w każdej szafie. Dobieram odpowiednie dodatki i akcesoria. Takie zakupy to sama przyjemność.
Sesja zdjęciowa. Na koniec umawiamy się z fotografem. Szykujemy całą profesjonalną sesję. Robimy fryzurę i makijaż, wybieramy najfajniejszy zestaw ciuchów i działamy. Potem każdy uczestnik otrzymuje od nas swoje profesjonalne zdjęcia na płycie CD, aby mógł pochwalić się zdjęciami najbliższym.

Czas trwania ustalamy indywidualnie.

Cena pełnej metamorfozy to 1500zł + wydatki na zakupy do szafy i kosmetyczki.

 

Najedź myszką lub tapnij w obrazek