O firmie

Rok Styl Studio make-up & Cosmetics Bar jako profesjonalne studio wizażu i stylizacji specjalizuje się w kreowaniu wizerunku, makijażach, makijażu permanentnym.

Firma została założona w 2007 roku i od tego czasu stale się rozwija. Organizujemy szkolenia oraz warsztaty makijażowe na najwyższym poziomie.


Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który nie boi się nowych wyzwań. Nasze ogromne ambicje pozwalają ciagle piąć się w górę i osiągać coraz wyższe cele.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży BEAUTY, co pozwala nam doskonale dopasować się do potrzeb klienta. Wszystko co robimy wywodzi się z pasji tworzenia rzeczy pięknych i niebanalnych, dlatego nasi klienci czują się spełnieni. Mamy duże pokłady pozytywnej energii, którą staramy się zarażać otoczenie i ciągle chcemy się rozwijać. Śledzimy wszelkie nowości kosmetyczne i cały czas podążamy za trendami.

Jesteśmy profesjonalistami dlatego też, osoby z którymi współpracujemy staramy się dobierać bardzo rzetelnie. Poza ogromną wiedzą z dziedziny wizażu, stylizacji i kosmetologii, bardzo ważna jest dla nas odpowiednia atmosfera i spokój wewnętrzny. Bierzemy udział w wielu spotkaniach branżowych, szkoleniach, sympozjach, targach w kraju i zagranicą. Współtworzymy różnego rodzaju eventy oraz przedsięwzięcia związane z modą i urodą.

Jesteśmy otwarci na rynek, potrzeby klientów oraz wszystko co nowe i nieznane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy klient może liczyć na fachową poradę oraz zadowalający efekt. Gwarantujemy mile spędzony czas, a współpraca z nami, na pewno przyniesie wiele satysfakcji.

Nasz zespół
Monika Rok-Madej

Właścicielka Rok Styl Studio


Dyplomowana makijażystka, wizażystka, stylistka. Pasjonatka makijażu. Pełna pozytywnej energii z ogromnym poczuciem estetyki.

Zakochana w kosmetykach kolorowych, uwielbia tworzyć makijaże, które wyróżnią się w tłumie. Makijażem zajmuje się właściwie od dziecka. Założycielka Rok Styl Studio. Posiada tytuł mistrza w zawodzie wizażysta. Nieustannie śledzi trendy w makijażu oraz jest uczestnikiem wielu imprez i targów międzynarodowych związanych z modą i urodą. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, ponieważ ma ogromne ambicje i wysoko podnosi sobie poprzeczkę. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym. Współpracuje z fotografami, fryzjerami i stylistami przy tworzeniu profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jest autorką makijaży do gazet, pokazów mody oraz sesji komercyjnych. Makijaż to jej hobby i ma to niewątpliwe szczęście wykonywać zawód, który przynosi jej wiele satysfakcji oraz dodaje skrzydeł. Na co dzień jest szczęśliwą żoną i matką.


Michał Madej

Dyrektor generalny Rok Styl Studio


Manager i sprzedawca z krwi i kości. Człowiek od zadań niemożliwych, jeżeli coś jest nie do załatwienia Michał to ogarnie.

W firmie odpowiada za kontakty międzynarodowe ale również za współpracę z dostawcami i dystrybutorami krajowymi. Ma tyle pasji i zainteresowań, że ciężko wybrać tą jedną. Uprawia turystykę kwalifikowaną, z zamiłowania Bushcraftowiec i Survivalowiec. Jeździ na rowerze i bierze udział w maratonach MTB.

Ukończył wydział zarządzania na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.Izabela Stefańska

Kosmetyczka, stylistka rzęs i paznokci


Jej otwarty charakter sprawia, że klientki w jej towarzystwie czują się swobodnie i chętnie do niej wracają.

Specjalizuje się w depilacji pastą cukrową. Uwielbia piękne, perfekcyjnie wykonane paznokcie, dlatego ma spore grono wiernych klientek. Wykonuje zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej. Jest zwolenniczką zabiegów, które przynoszą natychmiastowy efekt. Prywatnie uwielbia dobre imprezy i szalone fryzury.


Katarzyna Margas

Kosmetyczka


Specjalistka od masażu i nieinwazyjnych zabiegów na twarz.

Jej opanowanie, miłe usposobienie i cudowny dotyk sprawiają, że każdy poczuje się komfortowo. Uwielbia pomagać swoim klientkom. Jest bardzo profesjonalna, pogodna i uśmiechnięta. Z wielkim zaangażowaniem wczuwa się w problemy klientek. Po pracy uwielbia piec pyszne ciasta .