Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetyki polegające na precyzyjnym, trwałym całkowicie bezbolesnym doklejaniu syntetycznych rzęs do własnych, włosek po włosku. W 100% bezpieczny, naturalny i trwały sposób na spektakularnie przedłużone, zagęszczone, pogrubione i podkręcone rzęsy. Dzięki temu osiągany jest olśniewający efekt lekkości i naturalności, który spowoduje że Twoje spojrzenie nabierze niespotykanej wyjątkowości, głębi oraz wyrazu o jakim zawsze marzyłaś.

Poprawnie wykonana aplikacja rzęs zapewnia ich utrzymanie się do 2 miesięcy. Zachowanie odpowiedniej gęstości rzęs wymaga jednak ich uzupełniania co 2-3 tygodnie co spowodowane jest cyklem życia naturalnych rzęs, które co 60 do 90 dni wypadają i zastępowane są nowymi.
Po 2 do 3 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada, a wraz z nimi rzęsy syntetyczne. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy nie, proces ten nie ulega zmianie.
Założone rzęsy można usunąć w dowolnym momencie bez jakiegokolwiek uszczerbku dla naszych naturalnych rzęs.
Po zakończonym zabiegu przez 48 godzin nie należy korzystać z sauny, solarium, basenu, gorących kąpieli, przemywania oczu silnym strumieniem wody. Zalecenie to jest bardzo ważne z uwagi na czas w jakim klej w 100% sklei rzęsy.
Do demakijażu należy stosować preparaty wyłącznie na bazie wody, ponieważ olejki znajdujące się często w standardowych kosmetykach i preparatach mogą spowodować zmiękczenie kleju, co w konsekwencji może wpłynąć na skrócenie trwałości rzęs.
Nie zaleca się tuszowania rzęs – może doprowadzić do nadmiernego obciążenia i wpłynięcia na skrócenie trwałości.
Dodatkowy efekt przy przedłużaniu rzęs daje połączenie go z makijażem permanentnym. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które pragną budzić się rano z perfekcyjnym makijażem.

Czas trwania : 1,5 - 3 h.

Cena: założenie 200zł, uzupełnienie: 80 - 150zł