Stylizacja ślubna

W dzień ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo. Nie zawsze same wiemy w czym wyglądamy dobrze, albo jaki makijaż dobrze będzie wyglądał w obiektywie aparatu lub kamery. Proponuję oddać się w ręce doświadczonej wizażystki aby ani łzy szczęścia, ani szalone tańce do rana nie popsuły makijażu w tak wyjątkowym dniu.

Jeśli na co dzień malujesz się mocniej proponuję również w dzień ślubu nie zmieniać diametralnie swoich przyzwyczajeń. W takim przypadku odpowiednio dobrany makijaż, który podkreśli oko lub usta będzie strzałem w dziesiątkę. Natomiast jeśli nie malujesz się na co dzień pozwól podkreślić swoje atuty, ale w sposób dyskretny i wyrafinowany. Idealne dla Panny Młodej są kępki rzęs doczepione w kącikach okach, który wyglądają bardzo naturalnie, a jednocześnie zalotnie powiększają oczy.
Jeśli nie jesteś przekonana w jakim makijażu będziesz czuła się dobrze zapraszam na makijaż próbny, na którym wspólnie ustalimy co będzie wyglądało najlepiej. Pomogę dobrać kolorystykę bukietu, biżuterii, akcesorii lub dodatków. Współpracuję z fryzjerką więc możemy wszystko dopasować do indywidualnych potrzeb klientki.
Gwarantuję, że makijaż ślubny wykonany przeze mnie przetrwa nawet do białego rana!

Czas trwania stylizacji ślubnej to około 1,5 h.

W celu rezerwacji terminu na makijaż ślubny, prosimy o wpłatę zaliczki na numer konta podany na stronie internetowej lub osobiście w siedzibie firmy.


Cena makijażu ślubnego: 300zł

Cena makijażu próbnego: 150zł ( wykonywanego od poniedziałku do piątku )


Galeria